| ana112 a întrebat:

Imi da si mie chestii din astea dragute cum ar fi :iubirea noastra nu se poate exprima in cuvinte :X:X? plz Funda

Răspuns Câştigător
| xFoxxy a răspuns:

De ce te iubesc? Te iubesc pentru ca te plac Te iubesc pentru ca ma faci sa zambesc Te iubesc pentru ca ma intelegi Te iubesc pentru ca ma sprijini Te iubesc pentru ca ma suporti Te iubesc pentru ca ma faci sa tremur Te iubesc pentru ca ma gandesc la tine Te iubesc pentru ca ma faci sa plang Te iubesc pentru ca ma faci sa simt ca traiesc Te iubesc pentru ca ma faci sa reactionez Te iubesc cand sunt cu tine Te iubesc pentru ca am invatat ce e aia iubire Te iubesc pentru ca ma faci sa fiu eu Te iubesc pentru ca imi faci inima sa bata Te iubesc pentru ca nu m-ai respins Te iubesc pentru ca m-ai ajutat sa devin puternica Te iubesc pentru tot ce s-a intamplat Te iubesc pentru ca fara u as fii pierduta Te iubesc pentru ca esti parte din mine Te iubesc pentru ca m-ai ajutat sa nu cad Te iubesc pentru ca...pur si simplu.Te iubesc!:X

1 răspuns:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Iubirea noastra se poate exprima prin cuvinte! Greseala e urmatoarea: Atunci cand cineva are nevoie de o poezie de dragoste, sau un status misto pentru persoana iubita, nu e deloc ceea ce simte el/ea cu adevarat.Acel text de pe internet, a mai fost folosit de catre un baiat sau o fata catre persoana iubita. Nu ai nevoie sa citesti randuri superbe despre dragoste,care oricum le vede mai multe persoane si apoi devine rutine in toata lumea! Ai si tu inima cu siguranta,si poti si tu sa creezi o poezie, un status, ceva frumos pentru persoana iubita.Corect? :-) Pentru ca inima altei persoane, nu poate spune inimii TALE ce simti pentru persoana TA iubita :-) Daca iubirea nu se poate exprima in cuvinte cum de exista atatea statusuri, poezii de dragoste pe internet? tongue Poti si tu.Si eu sunt de acord cu vorba: Daca VREI CEVA CU ADEVARAT...MERITA TOT EFORTUL :-)
Iti doresc o zi superba in continuare Ana, si mult mult succes in tot ce faci! FI TU INSUTI!