| Anon89 a întrebat:

Imi este foarte frica de sarcina si as vrea o parere.Eu cu prietenul meu am vrut sa facem sex si el s-a atins inainte sa puna prezervativul (nu stiu daca a atins acel lichid preejaculator) si dupa a pus prezervativul si a pus mana pe penis dupa, nu a apucat sa o bage ca am zis sa schimbe prezervativul. Exista vreo sansa sa fiu gravida? Au trecut aprox 4 zile de la perioada fertila si am fost si la baie dupa.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma nu ai explicat daca ai avut sex sau nu. Ne-ai povestit cum s-a atins de mai multe ori si cum si-a pus prezervativul, schimbat prezervativul, dar nici un moment nu ne-ai spus, daca ai avut sex fara prezervativ sau cu prezervativ.

Inca ceva... mersul la baie pentru tine, nu face nimic. Este important ca baiatul sa urineze si sa se spele pe cuc dupa fiecare ejaculare, ca sa elimine sperma ramasa pe tractul urinar.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu!