| Maradona75 a întrebat:

Imi explica si mie cineva un lucru. De ce unii baieti,care nu zic ca sunt urati sau fraieri,dar nu au nimic special vorbesc cu ogramada de fete,si nu. Nu au bani. Iar alti,nu ma refer la mine neaparat, care arata mai bine si sunt mult mai inteligenti nu au asemena succes. Care e concluzia?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mentalitatea, aia se tot gandesc si isi imagineaza ca au noroc si prin ganduri atrag succese in viata lor. Cauta legea atractiei in youtube.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Au mai mult tupeu.Pot spune lejer ce gândesc, fără prejudecăţi.Şi atitudinea atrage. Oferă un sentiment de siguranţă şi protecţie.(Cel puţin aparent). Ştii că te apără de vagabonţi.Acum înţelegi?

| madyddd a răspuns:

Cu siguranta, au ceva in plus fata de tine. Fiecare cu norocul lui.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu la mine in oras vad exact pe dos, dar daca zici tu...fiecare oras cu oamenii lui laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au acel "farmec" cred. dar asa poti vedea si pe acele fete cat le duce capul cand aleg baieti de genul.

| NameHarris a răspuns:

Asta se numeste vrajealawinking adica sa stii cum sa abordezi o fata cum sa vorbesti cu eawinking si stai linistit daca nu stiu ce au defacut dupa ce se plictiseste fata de vorbit e cam degeba vrajealalaughing)

| Biiskrem a răspuns:

Concluzia e că ăia pe care ți-e ciudă au limba dezlegată, sunt mai îndrăzneți probabil.

| corhaz a răspuns:

Concluzia: aia fraieri, fara bani si cum ai mai zis stiu sa vorbeasca au vrajeli ce sa zica.si fetelor mai ales adolescentelor plac baietii mai golanasi care e afara mereu fumeaza se drogheaza si stiu si eu ce mai fac.ca fetele sunt cele mai curioase fiinte de pe pamant si vor sa experimenteze

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Poate se comporta mai frumos cu ele fata de altii si de-aia au succes mai mare.