| Rooney7 a întrebat:

Salut.Ultima mea intrebare.o sa tin cont de sfaturi.si cam atat! Dece nu am succes la fete? Arat foarte ok, nu o spun eu.altii.si nu spun asta ca sa ma simt eu bine.Deci.sunt o persoana care arata ok, nu sunt ultimul fraier pur si simplu, nu am succes la fete.Bine e si vina mea.nu prea le abordez niciodata, nu socializez cu ele..sunt mai timid.nu sunt tupeist.Dar ma intreb,ce fac altii mai special? De se pupa cu ele, le iau in brate? Doar ma intreb. unii de 3 ori mai urati ca mine. vorbesc serios.Nu sunt narcisist, spun doar purul adevar!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca tu esti prea frumos si prea complex pentru fetele de varsta ta.

| unknøwn a răspuns:

Că pentru o fată nu contează aşa mult fizicul băiatului.
Nu există băiat frumos. Există băiat atrăgător sau nu. Un băiat atrăgător nu atrage fetele doar prin fizic, ci mult mai mult o face prin personalitate, atitudine.

Degeaba eşti tu atrăgător dacă nu ştii să vorbeşti cu ele.
E ca şi cum ai avea un Mercedes în garaj nou-nouţ şi tu să n-ai carnet şi să nu ştii să conduci. Degeaba îl ai dacă nu ştii să-l foloseşti.
N-ai cum să te schimbi dacă nu încetezi odată cu disperarea asta şi o să treci la fapte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unknøwn):

Aha. big grin
Mă bucur să aud și o persoană de sex masculin spunând asta „Nu există băiat frumos. Există băiat atrăgător sau nu. Un băiat atrăgător nu atrage fetele doar prin fizic, ci mult mai mult o face prin personalitate, atitudine.".
Așa-i. În cazul meu.
Dar ce se poate spune despre piersicuțele alea care văd un băiat cu o freză înaltă rasă-n părți și cu o oală-n cap de la YMCMB, sau cele care dau de un tip cu mușchi și ajung să aibă vise umede cu el? Sau chiar o relație cu unul mai viclean care a găsit o gaură strâmtă gratis.

| unknøwn a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa-i în cazul tuturor fetelor.
Ce se poate spune despre alea? Că pe tipii ăia îi ajută atât de mult fizicul încât le cuceresc deja DOAR prin asta, dar nu-i destul. Dacă are o personalitate, atitudine naşpa....strică tot repede şi fuge fata.