| Alex0194 a întrebat:

Imi explicati va rog frumos si mie cum e treaba asta cu oferta de la vodafone? Vreau sa-mi activez oferta(cu 3000 de minute in reatea si 75 nationale) https://www.vodafone.ro/personal/telefoane-si-abonamente /cartela -vodafone/promotii/index.htm

Imi zice ca trebuie sa-mi fac nu stiu ce grup de prieteni. Cat de mare trebuie sa fie grupu asta? Si daca pe ei ii costa ceva... am inteles ca ei primesc 50 de minute, dar oare ei platesc ceva? Si oare dupa ce creez un grup pot sa aduag/sterg persoane din el?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu am o cartela Vodafone, de 1000 minute în rețea și 75 naționale. După ce o reîncarc cu 5 dolari, de la *100# selectez 1. Promoții și mi se mai încarcă 2000 de minute în retea. Astfel, am 3000 de minute în rețea și 75 naționale.

| Alex0194 explică:

Multumesc dar nu m-ati lamurit daca creez un grup de prieteni pot sa adaug/sterg pe cineva dupa ce il creez? si daca acei prieteni platesc cumva ceva daca ii bag la grupul de prieteni

| maya_1276 a răspuns:

Acum a aparut o oferta si mai faina.10.000 de min/sms si 75 de min nat/int cu 5 euro.e super nu trebuie sa iti faci grup. poti sa vorbesti cat vrei cu oricine in Vodafone...o sa te tot plictisesti de atata vorbit.ca sa activezi oferta formezi pe tel *147# tasta de apel 1(promotie) si dupa iti alegi ce oferta vreihappy bafta si convorbirii placute!