| adi4ever a întrebat:

Am o nelamurire...La cartela Vodafone este o extraoptiune 800 minute sau SMS-uri în reţea, 50 minute sau SMS-uri naţionale si 50 de Mb pentru internet cu 5 euro.Nu pot intelege de ce spune 800 de minute sau sms ma pune sa aleg sau cum? Va rog sa ma lamuriti cei care stiti
https://www.vodafone.ro/....../index.htm Aici este extraoptiunea.Multumesc celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Aammy a răspuns:

Da! Am avut-o si eu activata un timp...big grin Crede-ma nu este convenabila! Daca iti convine, alege sms-uri sau minute! smug Succes!:*