| Foca a întrebat:

Imi pare rau. Intrebarea a fost stearsa. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| CristinaElena96 a răspuns:

Sincer niciodata sa nu spui niciodata. Asta a fost,pana la urma toti suferim din dragoste, varsam cel putin o lacrima pentru persoana iubita. Insa trebuie sa fii tare, sa incerci sa uiti persoana care te-a distrus.In nici un caz sa nu te razbuni, pentru ca ai trait alaturi de persoana respectiva ganduri si multe amintiri frumoase.Eu te sfatuiesc sa nu mai fii distrus pentru ca nu este cazul,fete sunt pe pamantu asta cat nu poti numara. Sunt sigura ca o sa se gaseasca una si pentru tine,evita pe cat posibil relatiile virtuale nu merg si pur si simplu nu'si au rostu eu nu numesc dragostea virtuala, dragoste, deoarece nu simti nimic din prima pentru persoana care o vezi printr-o poza sau web.E aiurea sincer, in realitate poti sati exprimi sentimentele mai bine si sa iubesti cu mai multa pasiune. Bafta multa:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai linistit nu cauta ca ai sa gasesti numai ce nu trebuie, ea te va gasi pe tine va fi cea indicata.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Descriere la mâna a doua, de 3 bani, caută pe matrimoniale.

Baftă!

| forever4you a răspuns:

O sa apara o fata care sa te meritewinking pana atunci nu-ti construi relatii virtuale ci apropriete de prieteni, cand am fost si eu ca tine ei mi-au fost alaturi si m-au ajutat sa imi mai treacatongue

| Foca explică:

Va Multumesc. PArca ma simt mai binehee hee
Succes.
Ciaohappy

| lolec a răspuns:

Lasa frate ca trece nu cauta tu lasele pe ele ca o sa vina un timp cand ele o sa te caute.nu te injosi in fata lor.succes omule