| Anonymous2208 a întrebat:

De ce mi-a fost stearsa intrebarea?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi n-avem de unde sti exact, probabil ai incalcat vreo regula de pe TPU. Poti sa soliciti administratorului reanalizarea intrebarii.
De asemenea te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente, asa poti sa-ti dai seama de ce ti-a fost stearsa intrebarea.

| Anonymous2208 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc. Si cum as putea solicita administratorului re-evaluarea? Am vazut ca am decat optiunea "sterge," si nici macar nu pot citi raspunsurile pe care le-am primit.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anonymous2208):

Poti sa-i scrii un mesaj din Contact.

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonymous2208):

Nu ai intrat la categoria potrivită. Tu ai intrat la "Întrebările mele", unde apare specificația "șterge", timp de 24h de la postarea întrebării/răspunsului.
Intră la "Postări șterse de admin", iar acolo trebuie să apară un chenar "Doresc reanalizarea postării" (așa ceva)

Îți pot oferi un link direct:
https://www.tpu.ro/continut-sters-admin/