| sweet_1644 a întrebat:

Imi plac doi baieti, si nu stiu pe care din ei sa aleg, am aceliash sentimente pentru ambii, si dupa chite stiu ambii ma iubesc, chiar nu stiu ce sa fac, poate ma ajuta cineva

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da ii placi pe ambii in acelasi mod, atunci fa o diferenta si ca aspect fizic, dar si ca cel moral. O sa vezi ca la un momentdat vei putea alege. happy

| Anca a răspuns:

Eu cred ca nu are cum sa-ti placa 2 oameni la fel de mult. E imposibil! Numai daca sunt clonati astia 2 tipi! laughing

| dudutm a răspuns:

Pai da detalii despre ei.

| bengal a răspuns:

Eu zica sa-i provoci la "duel"

| ancutza_2191 a răspuns:

Fa o lista cu ce iti place la unul din ei si dupa aceea la celalalt, daca se intampla sa fie la fel... fa o lista cu defecte lor... si daca seamana, atunci gandeste-te cum se comporta ei cu tine de ex : unul isi exprima mai mult iubirea fata de tine decat celalalt etc
succes

| Blooo a răspuns:

Simplu nul alege pe nici unu pentru ca daca alegi pe cineva celalalt te va ura deci mai bine astepti pana cand focul pasiunii se stinge la unul si il poti lua libera pe celalat.