| LuluGirl a întrebat:

Trebuie sa "aleg" dintre 2 baieti pe care-i plac..Si ei ma plac si nu stiu pe care sa-l aleg.Sambata dorm ambii la mine +colege ( Ambii imi sunt colegi )
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nasol, mai ales fiind colegi. Dar fie ca alegi acum pe unul din ei, fie ca alegi ulterior, tot o sa va intalniti fiind colegi. Alege pe cel cu care te intelegi mai bine, nu neaparat pe cel mai frumusel. Dar daca nu va merge macar stii ca e intelegator.

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai in situatia asta, dai cu banu'! Insa, nu te lega de vreunul dintre ei intr-o relatie... dand cu banul! Intreaba-ti doar inima, te va conduce ea! happy Bafta

| DenisIonut01 a răspuns:

Esti sigura ca ei te plac? poate te trezesti cu un te plac ca amica/sora.

| ywar a răspuns:

Propun sa-i departajezi la 11 m. Bat lovituri pana cand unu inscrie si altul rateaza...
Te plac si dorm la tine ambii? Ciudata situatie de a placea un om.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Mai multe detalii...

| fotbalistata a răspuns:

Wow...eu zic sa alegi duminica, asa reflectezi mai bine dupa seara de sambata! laughing