| butterfly2013 a întrebat:

Trebuie sa aleg intre 2 baieti. II plac pe ambii si nu stiu care e cel mai potrivit. Voi ce spuneti? Cind ma gindesc la asta am senzatia de greata si am si voma...Ciudat nu?

3 răspunsuri:
| LorryDulce a răspuns:

Nu ai nevoie de sfatul nimanui pentru asta,mai ales a unui necunoscut care nu te cunoaste,nu iti stie gusturile,etc. Nu te ghida numai dupa "ambalaj",uita-te dincolo de aspectul fizic si da-ti seama cu care te simti mai bine,care te face sa razi, care e atent cu tine, pe care il interesezi.e simplu...

| Priiincesss95 a răspuns:

Baga`te cu amandoi fara sa stie unu` de altu` vezi care e mai bun cu al` ramai.

| LollyPoop a răspuns:

Pai nu stiu...incearca sa ii testezi pe amandoi si sa vezi care este mai potrivit pentru tinewinkingSper ca te-am ajutatwinking... funda:d?