| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult fetele si as vrea ca si eu sa fiu fata. Mi-ar fi placut sa port fusta, sutien, rochie, portjartier. Mi se pare o senzatie foarte placuta sa fiu fata si sa port fusta sau rochie. Mi-ar fi placut sa am sani si vagin. As vrea sa simt ce simt si ele, adica sa am orgasme si sa fiu excitata. Nu cred ca m-ar deranja sa am ciclu si sa port tampoane, m-ar face sa ma simt femeie. Sunt multe jucarii sexuale interesante pentru femei: vibratoare, strap-on, sybian, dildo. Fetele au un trup minunat si frumos. Mi-ar fi placut sa fiu femeie si sa ma bucur de trupul meu de femeie. Daca as fi fata, m-as cupla cu o alta fata. Le invidiez pe fete. Recunosc ca mi-ar placea sa-mi incep o noua viata ca femeie. Dar nu voi incerca sa-mi schimb sexul pentru ca e imposibil si pentru ca mi-as distruge viata. Vreau ca aceste ganduri si dorinte sa imi dispara. Imi doresc sa nu mai vreau sa fiu femeie. M-am saturat sa tot vreau sa fiu ceea ce nu voi putea fi niciodata. Va multumesc pentru ajutor.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță o vizită la psiholog te va ajuta enorm.
Și poate nu e chiar imposibil ceea ce visezi. Trebuie doar să fii hotărât/ă și să perseverezi.

| Catrice a răspuns:

Îți poți schimba sexul. Operatie+niște pastiluțe și se rezolva. Ce te împiedică sa fii ceea ce simți?

| Andreeush a răspuns:

Mergi la un psiholog, te poate ajuta intr-un fel de a scapa de aceasta obsesie.

| SG1995 a răspuns:

Vrei să fi femeie sau te simți femeie? Și mie îmi plac femeile, da' n-aș vrea să fiu în pielea lor. Am avut odată un vis în care m-am trezit în corpul unei tipe, care era la ciclu, grr, urâtă experiență.

| Goete a răspuns:

Cu cat mai mult te gandesti la ceva cu atat mai mult te framanta.

| ForeverAlone97 a răspuns:

În loc să te bucuri că ești băiat, că nu trebuie să suporți ciclu, nașteri, ș.a.m.d. Eu doar cred că ești foarte efeminat