| Lenutza_7854 a întrebat:

Imi place de ceva timp de un baiat si nu stiu cum sa fac ca sa intru in discutie cu el?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incearca sa-ti fac o lista de intrebari pe care i le-ai putea pune si incepe prin a-l saluta cu un zambet.
Cand se va obisnui cu zambetul, il vei saluta cu "buna" sau "servus" sau cum vrei tu si il vei intreba. Ceva. Unde e cutare strada.Sau blocul cutare,sau de unde poti cumpara niste piulite sau chibrituri! Orice!
Nu e greu, pune-ti mintea la contributie!
Si, succes!

| AnGeL a răspuns:

Pai e cam greu daca nu va cunoasteti
dar cred ca poti deschide un subiect comun ceva ce stii ca ii place lui sa faca
daca e un baiat mai vorbaret o sa gasiti imidiat subiecte de discutat
dar daca e mai tacut asta inseamna ca tu v-a trebuii sa vb mai mult da sa nu il plictisesti
sper ca te-am ajutat