| KidutzaAndrusk5 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati! Cum am mai spus si in alte intrebari,imi place foarte mult de un baiat, darnu stiu cum sa intru in discutie cu el! Eu am in avantaj ca facem in aceeasi sala sportul... M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati da niste sfaturi bune! Multumesc! FuNdOi

Răspuns Câştigător
| AMa19 a răspuns:

Buna draga mea. Ai putea in primul rand sa il faci sa observe ca existi.
1. Afla ce gusturi are, ce fel de fete i` plac.
2. Schimbati infatisarea.
3. Fi mai indrazneata si bagate in seama cu el ( de exemplu i` spui "Buna, ce mai faci " )
4. Petrece mai mult timp alaturi de el, imprietenestete cu prietenii ce il inconjoara.
5. Fi sincera cu el si spune-i ceea ce simti, tragandu-l deoparte.
6. Il intrebi daca vrea sa fie cu tine.
Sper sa iti rezolvi problema asta. Succes in fiata si in dragoste, dar ai grija ca daca iti spune ca nu vrea sa fie cu tine, nu mai incerca, nu il lasa sa creada ca esti innebunita dupa el, ca dupa aia sa isi bata joc de tinewinking. Sfaturile mele. sper ca te-am ajutat. fundita big grin?>

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu am inteles care este avantajul tau. Si el are un avantal: Nu te place si automat nu se strofoceste ca si tine. Daca te placea iti arara acest lucru.

| andenda a răspuns:

La o ora ai putea sa nu faci sport si sa stai cu o prietena pe banca si sa radeti o sa te observe imediat si o sa vada ca esti distractiva.
sau cand vezi ca el nu face sport ai putea sa nu faci nici tu si sa te asezi pe banca langa el sau sa-l intrebi ceva pur si simplu.

| MariaSMV a răspuns:

De ce ti se pare k ai un avantaj deoarece faceti sport ina ceeasi sala?