| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de colegul meu de banca. cum il cuceresc?

7 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Si eu sunt in aceeiasi situatie... cel mai bine ar fi sa fii tu insuti iar daca el te place e ok... daca pentru el esti doar o amica. asta este

bafta :*:*

| piktor a răspuns:

Ia`ti decolteu, fuste scurte sau pantaloni mulati pe c*r
el da semne ca te`ar place? ati esti la suc sau ceva de genu?

| CudiDaKid a răspuns:

Il lasi sa copieze la lucrari laughingii duci ghiozdanul acasarolling on the floor

| julia_2451 a răspuns:

Fa-i temele.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i simplu crede-ma pentru fete e fff sa cucereasca baietihee hee Desi unii chiar se lasa destul de mult fermecati de voi fetele laughing eu zic ca ar trebui sa il lasii pe el sa iti sp ca te place asa e mai bine baietii cuceresc fetele nu inverswinking bft:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt cam in aceiasi situatie doar ca la mine e ceva in plus suntem super buni prieteni, vorbim aproape orice si majoritatea colegilor spun ca simpata dintre noi e evidenta doar ca eu sunt foarte timida sa ii bat apropouri si el... e la fel
ce pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colegul prietenul meu