| casian12 a întrebat:

Imi place de doua fete.Si stiu ca si lor le place de mine.La un baiat ii place de una la altu ii place de alta si stiu ca le place mai mult de mine.Ce sa fac sa raman doar cu una? Si amandoua sunt fruoase.

Răspuns Câştigător
| mentalistul a răspuns:

Bravo casiane ma uimesti la varsta te deja cu doua fete
pai sa o luam asa
alege una care este cea mai frumoasa din cele doua si pe cealalta fata lasaleo celor doi prieteni sau ce sunt ei sa se bata pentru ea
stiu cum este si eu am patit asa ceva dar eu sunt mai mare decat tine si na din propria experienta iti spun

3 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Lollaughing Nu aşa se gândeştewinking. Alege una mai pe placul tauwinking Una nu neapărat să fie FRUMOASĂ, DAR PROASTĂ.laughing Alege-o pe cea care este mai inteligentă, pe cea cu care ai mai multe lucruri ÎN COMUN! Dacă este şi deşteaptă şi frumoasă, ce-ţi mai trebuie?tongue Ar mai fi ceva dacă ar avea şi simţul umoruluilaughing.Dar mă rog..asta e altcevawinking Baftă la alegerebig grin

| mentalistul a răspuns:

Daca o alegi pe aia si frumoasa si desteapta ai incurcato te afce cum vrea pe degete asa ca mai bine asculta ce ti-am zis eu bafta

| casian12 explică:

K.Mentalistu mis mai mare decat ele.