| lovelystory3 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place pe mine.la felul in care se poarta nu prea imi vine sa cred.cum imi dau seama ca un baiat te place

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum il cheama?

7 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Cand un baiat incearca sa-ti atraga atentia prin rautati, ori e prea prostut ca sa stie cum s-o faca intr-un mod frumos, ori pur si simplu nu te sufera. In general, baietii normali, tineri, cu un gram de maturitate, cand te plac se manifesta cam asa: daca are masina, tu esti cea care va sta in dreapta lui si nu conteaza ca e si cu alti prieteni, iti ofera mici atentii, iese cu tine la plimbari, nu se uita la meci pentru a fi cu tine, iese cu tine chiar daca trebuia sa iasa cu baietii, iti cauta tot timpul privirea, sta mai tot timpul in preajma ta sau incearca, sub diverse motive, ca are nevoie de o carte sau nu stiu de ce si astea sunt numai cateva exemple. Daca se poarta altfel intr-un sens rau, eu sunt 90% sigura ca nu te place, doar face misto de tine.

| 23mma a răspuns:

De obicei baietii sunt forte secretosi si nu arata sentimentele. nu stiu exact dar cred ca poti sa te apropii de el astfel incat sa fii si tu mai aproape de el si poate o sa-ti spuna sau calea usoara INTREABA-L ce crede despre tine!

| lovelystory3 explică (pentru 23mma):

L-am intrebat de un milion de ori si tot de atatea ori a zis ca nu, dar i-a spus unei colege de-a mea ca da si plus mi-a si cerut prietenia. dar atunci cand mi-a cerut prietenia eu am acceptatsi dupa putin timp a spus ca nu mai vrea.

| lovelystory3 explică (pentru anonim_4396):

Gabriel

| lovelystory3 explică (pentru anonim_4396):

Il cheama gabriel

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovelystory3):

Pai cum il cheama?

| AndrewMaximus a răspuns:

Pai eu sunt baiat. 23mma are dreptate.si mi eimi place de cineva dar incerc sa nu arat asta.si spui cadupa felul in care e comporta nu crezi. poate ar trebui sa crezi.adica s-a intamplat si la mine in clasa ca era unul care se purta urat cu o fata pe care s-a dovedit ca o place.eu nu fac asa dar unii faca asta ca sa le atraga atentia

| malina92 a răspuns:

Foarte simplu. dupa comportamentul pe care il are fata de tine.