| danasivali a întrebat:

imi place de un baiat care este de la mine din clasa. Problema este ca are iubita, si nu stiu daca si lui ii place de mine.La scoala sta in spatele meu si mereu cand ma prefac ca ma uit la o colega, vad ca el se uita la mine. Iar cand vorbesc cu fetele, el este atent la noi. Nu am curaji sa ii spun ca il plac fiindca are iubita si daca mi-ar raspunde ca lui nu ii place de mine as muri de rusine.Voi ce credeti oare ma place daca da cum sa fac sa ma apropi de el.Mentionez ca nu prea vorbim mai deloc la scoala si nici dupa scoala deoarece el nu este in aceeasi localitate cu mine.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Si eu am patit exact acelasi lucru dar apoi toata dragostea a disparut cand am aflat ce ticalos si rau elev era se credea pe scurt Buricul Pământului dacă te plăcea te căuta sau incerca sa te contacteze cumva cat despre faptul ca se uita la tine cred ca ti se pare deoarece il placi
Si daca te placea te alegea pe tine sa ii fii iubita

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul are un inceput, comunicarea e un pas inainte mereu

| LoveSleep a răspuns:

Roagă-l să te ajute cu gramatica, poate se înfiripă ceva. (în tine)

Răspuns utilizator avertizat
| MadutZzaB a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa gandesti si punctul de vedere al prietenei lui. Daca ar fi iubitul tau si s-ar baga alta fata nu ti-ar conveni, nu? Plus ca din ce ai spus nu prea pare foarte interesat de tine. Incearca sa iti indrepti atentia spre altcineva

| ceachi1 a răspuns:

Doamne, esti fata!, arata-i putina piele happy happy happy
imbraca-te si tu cu haine mai "mici" happy happy