| Paranormal12 a întrebat:

Imi place de o fata.Acum un an am avut o activitate comuna cu cativa colegi de la mine din clasa si u cativa de la ea(clase diferite) si incepusem sa vorbesc si cu ea, dar nu foarte mult.Nu simteam nimic pentru ea.Dar dupa ce s-a terminat aceasta actiitate m-am indragostit de ea.Intr-o zi am vazut-o in autobus si m-a invitat langa ea pe scaun. Apoi un an, pana acum, nu am mai vorbit de loc cu ea. Apoi ne-am intalnit l magazin la scoala.Si aici ma uitam la ea si e lamine dar cand isi dadea seama ca ma uit la ea incepea sa isi fereasca privirea.Si dupa cand nu ma mai uitam la ea se uita ea la mine.Si acum, aceeasi activitate.Acolo,m-am asezat lana ea, si mai pe romaneste am flirtat.Am vrut sa vad daca mai vb cu mine si in fericire, da.Chiar m-a rugat s ii dau ceva, de pe scaunul ei.Credeti ca ma place? Xum o cuceresc? A si am mai uitat sa v spun dupa ce am plecat d la activitate, dupa ce am stat toata ziua langa ea si am flirtat, am lasat-o sa intre prim pe usa, mi.se.parea ca zambest mai mult.Credeti ca si-a dat seama ca o plac? happy

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata iti da semne ca te place, dar de aici incolo e treaba de barbat.
Va trebui sa-ti iei inima in dinti si s-o inviti la o ciocolata calda, unde limbile vi se vor dezlega.
Nu fii mormoloc, treci la actiune, ai sansa unui Craciun de neuitat!
Bafta!
happy

| DizzyRawrr a răspuns:

Heeii.
Dacă vă înţelegeţi bine, şi vorbiţi si râdeţi si chestiile alea, eu zic să o inviţi la un suc, sau la patinoar, că tot e sezonul. Dacă mergeţi la patinoar, puteţi merge după aceea la un ceai sau ceva din zonă.
Pune-te lâmgă ea, si de acolo ştii tu. laughing
Succes! :*

| neutrino a răspuns:

Ce-ar fi sa faci mai putina filozofie ieftina si sa inviti fata la un suc?

| Yhugato a răspuns (pentru neutrino):

Tinzi,spre un tricou de campion? big grin bravo, toate intrebarile de dpa 12 nu sunt intrebari, adica nu prea au sens, dar vad ca tu raspunzi la toate! inca o data, bravo

| motan444 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti du-te la ea si spune-i ca o placi nu astepta sa o ia altul lasa rusinea bft