| starduster a întrebat:

Imi place de o fata care mi-a fost colega de clasa in generala care acum nu mai locuieste in aceeasi localitate cu mine si o am la prieteni pe Facebook si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea fara sa par un prostalau

Răspuns Câştigător
| llleo a răspuns:

N-o sa pari prostalau. o sa pari interesat de ea. va observa, realiza si ea. vorbeste cu ea ca n o fi capat de lume daca gafezi. cu totii gresim mai mult sau mai putin.
Spor.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prostălău nu pari că te bagi în seamă ci pari prin ce zici dacă e cazu

| corbulalbrosu a răspuns:

Ghideaza-te dupa zicala : ''Incercarea moarte n-are'' Indiferent de felul/modul in care sau cum se va termina incercarea ta nu vei pierde nimic. In schimb incercand exista posibilitatea ca tu sa devii castigatorul... ''premiului''. Bafta, Succes!