| AndreiAndrei1999 a întrebat:

In generala am avut o colega care imi cam placea de ea si inca imi place si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea laughing Adica nu eram prea prieteni in generala. Mai vorbeam asa rar, isi mai batea joc de mine, eu de ea laughing si radeam. adica nu stiu. Cand eram doar eu cu ea imi spunea ca si-a gasit o rochie si din alea, lucruri pe care pe mine nu ma prea interesau dar totusi mi le spunea si eu o ascultam ca mna. de ce nu? Acum as vrea asa mult sa vorbesc cu ea si sa o intreb intr-o zi daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu. adica daca nu vrea si dupa va zice la taota lumea " tu sa vezi ca ala a vrut sa fie cu mine " sau ceva de genu asta si o sa rada. Imi e asa frica si nu stiu ce sa fac laughing Ajutati-ma! :3

Răspuns Câştigător
| TimoTimo a răspuns:

Incercarea moarte n-are, nu vad de ce nu ai trage o carte, la urma urmei nu mori daca afla toti...