| Alex892 a întrebat:

Imi place de o fata dar nu prea stiu cum sa actionez... va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Abordeaz-o

daca tu nu faci niciun pas ea nici atat atunci cine vrei?
eu nu inteleg baietii care plac o fata si nu actioneaza in niciun fel prefera sa stea asa, gandeste-te ca pentru fata e mai dificil sa faca asta
deci nu mai sta...

3 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Aposteaz-o cu un compliment

| Stefania96dfg a răspuns:

In primul rand ar trebui ar trebui sa-i dai atentie si chestii din astea si sa vezi cum reactioneza! ia-o usurel si nu te avanta direct la relatie! vb, spuneti bancucuri si invata cat mai multe despre ea! daca va reactiona ok si te va lasa sa-i faci complimente si din astea inseamna ca te place! nu uita sa o iei usurel!

| onlyou a răspuns:

Fii direct! Fetelor le place astawinking