| popmirgea1999 a întrebat:

Imi place de o fata de de mult timp( din clasa a 9-a)
Acum suntem amandoi la facultate. In seara asta i-am zis ca ii cea mai frumoasa fata pe care am cunoscut-o vreodata. De mult ma gandeam sa ii zic asta. Am tot vorbit pe facebook si i-am zis dar dupa nu mi-a mai raspuns. Am procedat bine? De mult ma batea gandul asta sa ii spun. Chiar daca nu as fi avut nicio sansa la ea, i-am zis sa stie, chiar daca stiu ca nu am nicio sansa la ea.

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Mai bine ca i-ai spus, stii cum se spune, nu stii de unde sare iepurele. De ce zici ca n-ai nici o sansa?

| Nelu0Sabie2005 a răspuns:

E simplu. Ca sa vezi daca si ea are sentimente pentru tine, te duci pe la 3 dimineata la ea la ușa si bati cat de tare poti. Daca răspunde ea te uiti pe fata ei si vezi ce reactie are. Daca răspunde maica-sa faci acelasi lucru, măcar cu ea sa te alegi. Daca răspunde ta-su... Asta e... Te multumesti cu el...