| barky a întrebat:

Imi place de o fata din clasa. Dar sunt mai scund decat ea. Cum fac sa ma inalt? PS : fara inot big grin

Răspuns Câştigător
| EuDaNuTzU a răspuns:

Buna! man nu tr sa ne inalti! incearca sai demonstrezi fetei ca o placi! si ea daca te va place, te va place cum esti tu!
demonstratia sa o faci intr-un fel nebunesc! le plac la nebunie cand le declari dragoste! daca vrei un ex iti spun eu! imi placea enorm de o fata! mai mica ca mine de ani, adica cu un an si mai mca si de statura! ce am facut eu! m-am imbracat la camsa si cravata si cu un trandafir de fata cu toti colegi i-am zis ca o iubesc.i-am declarat dragoste;) si toate fetelea isi dorewwssc asa ceva!:P mai vrei sfaturi? daniel_johncena_dx_www :p

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Of of câte eforturi faci tu pentru fata asta. Dar chiar dacă ești mai scund, crezi că nu te-ar iubi așa cum ești? Totuși dacă tot ții să te înalți poți să frecventezi handbalul sau basketul.

| Codrutzz a răspuns:

Basket!

| ML001 a răspuns:

Ridica-te la asteptarile ei, la propriu si la figurat

| ruzie a răspuns:

Asdas