| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca imi place de un baiat care e cu o jumatate de an mai mic decat mine si e putin mai scund si mai slab? Credeti ca o sa fie mai inalt decat mine in viitor?

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Nu e nici o problema.Eu am avut un prieten mai mic decat mine cu un an, mai slab si mai scund.Invatam in aceiasi scoala in acelasi schimb... si totusi, nimeni nu s-a bagat sa critice si daca criticau erau constienti ca isi racesc gura degeaba.Cand placi o persoana gura satului nu mai conteaza oh go on.

Si da cred ca o sa fie mai inalt decat tine in viitor (depinde si ce inaltime ai). ex-ul meu e cat maine acum si anul trecut trebuia sa ma uit cu lupa dupa el happy (metaforic :]] ).

Numa' bine happy

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu este nicio problema.Nu-ti poate spune nimeni cat de inalt va creste baiatul.Incearca sa afli inaltimea parintilor sai.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu e nicio problema o sa creasca el in timp cunosc un prieten era a 8 si ava 1, 48 inaltime si dupa o vara l-am vazut in oras am stat devorba cu el si avea 1, 75-1, 80

| Laura_2393 a răspuns:

Eu cunosc sot si sotie care au mai mult de 15 ani de casnicie in care ea este mai inalta. Jumatate de an nu conteaza chiar deloc si da e posibil sa mai creasca si chiar mai inalt ca tine daca inca e in perioada de crestere.

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Nu este nici o problema:*

daca va iubiti cu adevarat nimic nu va sta in cale:X

S-ar putea sa fie mai inaltwinking

FRatele meu acum 2 ani era scund si acum e mai inalt decat mine:X:X:X

Sper sa-ti fie de folos sfatul meuwinking

Funda? plizzzzzzzzz

Răspuns utilizator avertizat
| Danielicious a răspuns:

Nu se stie daca se va mai inalta! Dar nu e nimic dac e cu jumatate de an mai mic ca tine (acei oameni care se indragostesc unul de altul 28 si 60 de ani nu mai zice lumea nimic si nu inceatca sa-i desparta in anumiite cazuri)Despre el daca o sa faca sport sigur se va mai inalta!

| simplu_6132 a răspuns:

Depinde de varsta daca este in pragul maturitati o sa mai creasca el stai linistita dar nu te astepta la asta la unul la 50 de ani laughing

| Maryaaaaaa a răspuns:

Logic ca nu e nici o problema
atata timp cat tie iti place
nu se stie daca o sa fie mai inalt decat tine, asta depinde de el si de metabolismul lui

| KOMonica a răspuns:

Nu are nicio importanta cat este de inalt sau ca este mai mic decat tine, important este sa se poarte frumos cu tine si sa va intelegeti. Cat despre daca o sa fie mai inalt in viitor - cui ii trebuie? Tie sau celorlalti? Iti place baiatul? Baiatul e bun? Pai asata e tot. happy Succes. happy