| cristi28boss a întrebat:

Imi place de o fata din cls mea si as vrea sa o invit la un bal am scolii si o sa-i iau o ciocolata si ce ziceti sa o sarut ce eu asta as vrea dar e cam timida m-am gandit sa o sarut pe buze normal nu frantzuzesc si nu-s ce sa fac? asa ca help plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Hey dude, lasati voi timiditatile astea, ca daca pur si simplu o vei saruta cum o saruta o colega, nu cred ca va fi ceva grav, asa ca nu-i nimic in aia daca o vei sarutawinking

2 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Fetelor nu le prea plac baietii mutalai, asa ca incearca sa devii putin mai tupeist, dar cu bun simt. Cel mai potrivit ar fi sa o saruti in coltul buzelor, ca si cum ai vrea s-o pupi pe obrazhee hee Si daca ii convine, cu siguranta va continua, sau daca este chiar fooaarte timida va zambi, te va privi in alt fel.Succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu-i prea devreme, daca mai este si timida alta data nu mai vine la intalnire, vezi daca isi doreste si nu tabara pe ea, simte-o, ai sa simti, hai mergi cu curaj dar cu bun simt.