| Anonimul49 a întrebat:

Unde este mai bine sa sarut o fata de care imi place (vreau sa zic pe buze sau pe obraz). Nu sunt sigur daca ea ma place dar vreau sa o sarut si sa ii zic ca o plac si sa o intreb daca ma place. Multi dintre prietenii mei zic sa o sarut pe buze voi ce ziceti?
Vreau un raspuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

Exact pe buze este cel mai simplu si directhee hee altfel o sa o luati incet foarte incet tinutul de mana apoi luatul in brate pupic pe obraz etc etc PE BUZEbig grin

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O saruti, acolo unde esti capabil. E bine la inceput sa te multumesti daca-ti da voie sa o pupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cur laughing glumesc deci mai bine ii dai un buchet de flori si dupa cand se apropie de tine putin tu o saruti da exact pe buze.pe obraz o saruti daca ai 5 ani. laughing deci fa exact cum tiam ziz.si primesc si eu o funda?

| boghyy a răspuns:

Incearca intai pe obraz ca daca o saruti direct pe buze s-ar putea sa se supere si sa nu mai vorbeasca cu tine. intai vorbeste mai mult cu ea ca saai o relartie de prietenie bine iesi cu ea si vezi sa fie si ea interesata de tine si cand prinzi moment bun o saruti pe obraz si ii zici ca o placi si vezi cum reactioneaza si dup pori sa incerci si pe buze succes happy

| Gÿ_Ana_1980 a răspuns:

Pe buze. Daca se retrage, pe obraz, daca nu, din nou pe buze.winking