| Pics a întrebat:

Imi place de o fata si i-am dat cerere de prietenie pe Facebook dar nu vrea sa imi accepte, cred ca si ea ma place dar de ce nu imi accepta cererea? Ce sa fac? Imi e teama ca daca ii dau mesaj sa nu imi dea block. Ajutor!

1 răspuns:
| SonOfMississippi a răspuns:

Poate fata nu vrea sa para disperata si iti va da mai tarziu. Daca nu, incearca sa discuti cu ea personal daca aveti cum sa va intalniti si sa elimini domeniul virtual, asa vei putea sa observi daca si ea te place. E mai ok un Block virtual decat un Block fata in fata! Arata i ca esti barbat si spune i in fata ce simti si probabil va fi coplesita de sinceritatea si indrazneala ta si te va accepta! Imi vei multumi mai tarziu. Succes!