| Narcis494 a întrebat:

Am in clasa o fata de care imi place si cred ca si ei ii place de mine, mai tarziu dupa ce am aflat facebook-ul ei i-am dat cerere de prietenie iar ea nu mi-a acceptat-o... Poate ii place cumva de mine si nu vrea sa mi-o accepte?
PS:Ea este si cam timida

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Frate, baga-ti picioarele in el de facebook, mess, sau rahaturi de genul.
Crede-ma, am incercat, si m-am fript de o gramada de ori. Vrajeala cu vorbitul pe net nu functioneaza.
FATA IN FATA vezi totul!

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Salut.

În primul rând dăi semne că o placi şi vezi dacă răspunde la acele semne. Semne nu din mâine sau altceva, gesturi etc.

| ingerinaripat a răspuns:

De ce nu-i spui in fata?

| prima a răspuns:

Apropie-te de ea si afla precis care este cauza ca nu te-a acceptat...dai cumva de inteles ca o placi ...scriei pe net si vei vedea reactiile ei ..succese!