| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Imi place de o fata si imi este rusine sa vorbesc cu ea ce sa fac

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate cu rusinea mori de foame, nu merge asa, cu tupeu inainte, invita fata la o bere in oras

| RAY a răspuns:

Sa comunici cu ea si eu am fost ca tine, ma pierdeam in ochii ei la propiu, inima imi batea ca inima din păcate sa căsătorit, vreau sa spun ca timpul trece si apoi vei regreta

| neutrino a răspuns:

Nu ai decat doua variante: ori dai rusinea la o parte si incerci sa vorbesti cu ea ori, ramai cu rusinea, caz in care nu mai poti emite diverse pretentii.

| peperonies a răspuns:

Laba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca daca nu te misti repede fata poate ca ar vorbi cu tine sau poate chiar te place si ea dar asa daca stai ca o clatita si te holbezi la ea nu o sa faci nimic pentru ca o sa vina altu si o sa ti-o ia.(In cazul in care vrei sa te pui cu ea)Mai pe romana daca vrei sa o ai fa-ti curaj si in plus ce ai de pierdut? Ca oricum nu vorbesti cu ea nu nimic deci dai bice.(Nu iei pe fund)Bafta

| Gunoi a răspuns:

Să vezi ce rușine îți va fi când nu mai ai cum să vorbești cu ea sau când "vorbește" altu, dă-ți o palmă mișcă fundul ăla leneș până la ea și scoate ceva sunete care să fie totuși înțelese happy și din vorbă în vorbă dai și așa nu rămâi veștejit ca un pai

| Rebeca435 a răspuns:

Sa fii mai curajos!

| Delboschi a răspuns:

Laba.