| JuliaSweet a întrebat:

Imi place de un baiat care m-am cunoscut in autobuz si imi este prea rusine sa vorbesc cu el! Imi spuneti ce a sputea face sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Hey este minunat ca va cunoasteti adica este bine pentru inceput.:* incearca sa nu bruschezi lucrurile adica nu forta masura mai asteapta un timp adica poate te place daca nu treci la masuri radicale: trebuie sa te asezi mereu intr-un loc de unde te poate vedea si admira in voie, daca il surprinzi uitandu-se la tine fa-i cu ochiul (asta ii va placea), plimba-ti mana prin par ca si cum ai trece mana prin ploaie adica delicat si suav, imbraca-te colorat si in nicun caz monoton adica doar in gri, alb, negru incerca bluze cu imprimeuri vesele astfel te va observa ca fiind o fata vesela care iese din anonimat, zambeste-i placut si clipeste din ochi ca si cum ai vrea in mod special sa arati ce ochi frumosi ailaughing pont:daca silueta iti peremite poarta haine mulate pentru a-ti scoate in evidenta formele (obligatoriu trebuie sa porti sutien) in rest fi naturala caci baietilo le plac fetele simple dar in interior complexe
sper ca te-am ajutat pup miruna:*** (fundita?)

3 răspunsuri:
| ---koko--- a răspuns:

Comporta-te normal in prezenta lui eventual cand il vezi zambestei si dupa aia iti vezi de treaba ta. Daca el te place o sa te remarce foarte repede si o sa vina singur la tine.

| BlackRainbow a răspuns:

Nu face sacrificii pentru el arata`i cum esti tu de fapt si daca nu te place cauta altul happy

| scumpika201093 a răspuns:

De cate ori v-ati vazut?