| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu ce crede ea... o parere e bine venita...
Ne cunoastem de 2 ani, suntem la acelasi Liceu, zambeste mereu cand ma vede, o prietena de-a ei cand ne-a vazut unul langa altul mi-a zis ca ne sta bine impreuna, dar problema e ca uneori se poarta foarte distant mai ales cand sunt mai multe persoane iar alteori chiar e alta persoana.

Răspuns Câştigător
| alexxx_5812 a răspuns:

Singurul sfat pe care pot sa til dau este sa incerci cat mai repede sa ii spui ce simti.Sunt 2 ani in care din ce spui tu sunteti amici si nu e bine, daca te considera un amic sansele de a fi iubiti ti-au cam disparut happy. Pe cat crez tu ca e bine sa fii langa ea sa va cunoasteti mai bine pe atat este mai grav in situatia actuala, ti-o spun din propria experienta si crede-ma nu va fi placut cand o sa vina la tine si o sa iti prezinte iubitul ei. Daca s-a intamplat chestia asta sansele tale sunt 0.Asa ca nu mai astepta invit-o la un suc zii ca vrei sa vb ceva cu ea sa fiti doar voi 2 iai un buchet de trandafiri stati de vorba si cand o conduci acasaa sarut-o este ce-a mai simpla metoda din carte(clasica dar functioneaza cel mai bine)BfT.

1 răspuns:
| victoR1k_1606 a răspuns:

Poate o intereseaza impresia celorlalti, thinking treci si tu la actiune indirect asa.