| TrixiLestrange a întrebat:

Hey TPU...am o intrebare :
Revelionul l-am petrecut la varumeo impreuna cu coleii lui. Acolo am intalnit un baiat cu care mam sarutat toata noaptea si care chiar m-a placut. Dupa seara aia nu l-am mai vazut si intre timp am aflat ca avea iubita dinainte sa ne cunoastem. Mam dus la acelasi liceu la care e si el si mereu il vad cu iubita lui si el cand ma vede imi zambeste chiar daca e cu iubita lui, dar sta cu ea de un an jumate si vreau sa stiu cum pot sa-l fac sa stea cu mine pentru ca il iubesc mult crying(((((

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Daca are iubita, eu zic sa nu te mai bagi, lasa-l in pace si vezi-ti de viata ta! Stiu cum e sa patesti asa ceva, de exemplu eu am cunoscut acum 2 ani, in timpul vacantei de vara un tip. Eu eram la munte la casa de vacanta a parintilor mei si el era la unchiul lui in vizita. Ma indragostisem pana peste cap de el si credeam ca o sa se infiripe ceva intre noi pentru ca petrecusem o luna intreaga plina de flirturi si sarutari. Cand a inceput scoala, fiecare s-a intors in orasul natal si nu am mai tinut legatura. Intamplarea face sa-l intalnesc dupa cateva luni intr-o cafenea din Bucuresti, l-am salutat, si spre stupoarea mea, langa el statea o domnisoara, pe care el mi-a prezentat-o " iubita mea, Cristina ". Spre rusinea mea, am incercat sa bag catvea strambe intre ei, reincepand sa flirtez cu el, iar el parea sa imi raspunda la sentimente, insa m-am oprit atunci cand mi-am dat seama ca daca as fi in locul fetei acelea nu mi-ar conveni sa intervina cineva in relatia mea cu un baiat. Treaba lui daca e un fustangiu dar macar sa stii tu ca ai fost corecta! Te sfatuiesc sa faci la fel! pup

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Convingel ca ai un trup mai dotat ca si al ei. si sigur nu te refuza. daca iubesti trebuie sa sacrifici.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Uita-l,sunt mult mai multi baieti pe care poti sa-i cunosti, sau o sa-i cunosti in timp.el s-a dovedit a fii un fustangiu.

| Rebecca009 a răspuns:

Ia-te la bataie cu ea si care castiga va fi cu el

| monykutza a răspuns:

Daca are iubita nu incerca sa te bagi pentru ca ei sunt de mai mult timp impreuna si nu cred ca tie ti-ar conveni ca cineva sa iti strice relatia

| freebiker a răspuns:

Simplu. Cand sunt impreuna te duci spre el asa increzatoate si-l saruti de fata cu tipa respectiva, apoi te intorci si pleci. Ai sanse sa fii cu el pana la urma sau sa-ti iei o bataie de la amandoi. Bafta

| TrixiLestrange explică:

Da stiu...dar pus si simplu nu pot sa renunt la el