| XNitroX a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun cum sa fac... ce sa ii spun ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca o placi si ca vrei sa va cunoasteti mai bine si vezi ce iti spune.

4 răspunsuri:
| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna, eu fiind fata as vrea ca baiatul ideal pentru mine sa fie intelegator, romantic, comic, sa-mi ia apararea si multe altele, dar astea sunt esentialele, sper ca te-am putut ajuta, mult noroc!

| madylynatha a răspuns:

Intra in vorba ca ea cu subiecte ce va place la amandoi sau pur si simplu o asculti si zici : da, ce interesant, ooh saracuta de tine, vai am uitat ma poti ajuta cu tema la mate? te rog

| camelia24 a răspuns:

O fata nu poate fi cucerita cu un singuri,, Te iubesc''. Este adevarat ca noi femeile suntem mai dificile. Ca sa ii arati ca tii la ea, trebuie sa devii mai interesat de ea. Daca ea citeste mult, afla care sunt cartile ei preferate si sa o rogi sa te ajute. Toate visam la un baiat care sa se plimbe cu noi la apus, care sa ne daruiasca o margareta(depinde de preferinte). Sa nu o lasi pe ea sa faca primul pas.
Bafta!:*:*

| Miik a răspuns:

SAlut,pai i zici ca o placi si o intrebi daca si ea te place si vezi pe urma ce urmeaza.winking