| alex199926 a întrebat:

Imi place o fata si nu stiu cum sa i-o spun ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| NiiiaaRawwr a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui in fata, crede-ma nu e deloc placut ca cineva sa iti spuna ca te place printr-un sms sau pe mess.
Pai poti sa intrebi o prietena de-a ei ce parere are despre tine sau daca aveti prieteni comuni pune-i sa o intrebe pe ea daca te place.
Sau daca esti tipul direct mergi la ea si spune-i ca vreti sa vorbiti si ii poti spune atunci.
Daca nu esti sigur pe sentimentele tale si nu o placi cu adevarat sa stii ca nu are rost sa ii spui.
Succes cu tipa ^^.

2 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai ori ii spui in fata.ori prin sms.ori o suni...ori pe mess...ori ii spui la cineva sa ii spuna[asta nu ar fi recomandat]

Fundaa?

| ily_8577 a răspuns:

Incepe o conversatie cu ea pe net...intreab-o cum ii merge, intereseaza-te de ea si apoi cind vezi ca e momentul potrivit spune-i ca e draguta