| paul65moza19 a întrebat:

imi place de o fata si vreau sa stiu daca e reciproc sentimentul. As vrea sa stiu si ce sa fac daca e…

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Iesiti la un suc si ataca problema fara rusine.

13 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Auzi neica, cati 4 ani mai ai pana la buletin?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate mi se pare mie sau tampita aia imputita ti-a spalat creierul, da-o in depresia ei de hoata

| paul65moza19 explică:

Te rog sa taci, mergi si pe la scoala si lasa injuraturile, nu imi e spalar creierul, dar tu nu stii decat sa strici toate intrebarile…

| neutrino a răspuns:

Te duci la ea si o pupi. Daca nu se supara prea tare, atunci sentimentul este reciproc, dar sa stii ca pana la dragoste si sex, drumul este lung si mai ai multe paini de mancat.

| CatalinaAdela a răspuns:

Spune-i iar apoi intreab-o daca si ea te placehee hee

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Ma gandeam la un film... multumesc mult si sa ii zic direct asa,?

Răspuns utilizator avertizat
| paul65moza19 explică (pentru gaboruGG):

Bine zis, multumesc, da, d a, a da daaa

| grab a răspuns (pentru paul65moza19):

Nu trebuie zis asa ca o sentinta. incearca sa dai cu manta ca la biliard.

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Tare asta, multumesc!

| grab a răspuns (pentru paul65moza19):

Si ca sa fii sigur ca faci tot ce tine de tine, profita ca e decembrie-luna cadourilor si fa-i un cadou frumos gen un parfum floral deosebit, sau un set de cercei-pandantiv-lantisor, orice crezi ca iti permiti tu la buzunar si i-ar lumina ei privirea. happy comanda o pizza, desfaceti o sticla de vin rosu ceva ce sigur nu poate refuza etc... succes!

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Da, multumesc mult de idei, dar eu plec pana in 1 din oras, deci dupa... multumesc!

| Izomer a răspuns:

Bate apropouri, iar daca iti va raspunde la ele. inseamna ca ceva estewinking