| 7fold a întrebat:

Salut, i-mi place de o fata si cred ca sentimentul e reciproc. Vorbim foarte mult la telefon si pe mess dar nu stiu cum sa o iau, as vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu minebig grin

Răspuns Câştigător
| Phaey a răspuns:

Cat de draguuuut! love struck Pai, iesiti in parc, la o plimbareee, sau la scoala... Sau la un suc, cum spunea si S.I.I.A.S. Da' incearca sa-i spui cand sunteti fata-n fata. E mult mai bine asa. Daca ii spui la telefon/ pe mess o sa creada ca n-ai avut macar curajul sa te uiti in ochii ei si sa-i zici ce simti. Ceea ce ar fi urat.

4 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

NU o intreba direct! invit-o la un suc si acolo vorbiti mai multe si acolo puteti vedea cum sta treaba cu voi...

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Frate! multi timizi mai sunteti! Fii atent...O scoti intr-un loc mai retras si romantic un parc de ex. O intrebi ce parere are despre tine si dupa aia spune-i tu ce simti pentru ea.Si daca iti iese felicitarichatterbox

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Frate! multi timizi mai sunteti! Fii atent...O scoti intr-un loc mai retras si romantic un parc de ex. O intrebi ce parere are despre tine si dupa aia spune-i tu ce simti pentru ea.Si daca iti iese felicitari. Ce poate fi asa de greu

| andrasabrina a răspuns:

Spune-i.Ea nu va face primul pas. Baiatul trebuie sa isi dezvaluie sentimentele.