| paul65moza19 a întrebat:

imi place de o fata si vreau sa stiu daca e reciproc sentimentul. As vrea sa stiu si ce sa fac daca e…

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Iesiti la un suc si ataca problema fara rusine.

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Ma gandeam la un film... multumesc mult si sa ii zic direct asa,?

| grab a răspuns (pentru paul65moza19):

Nu trebuie zis asa ca o sentinta. incearca sa dai cu manta ca la biliard.

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Tare asta, multumesc!

| grab a răspuns (pentru paul65moza19):

Si ca sa fii sigur ca faci tot ce tine de tine, profita ca e decembrie-luna cadourilor si fa-i un cadou frumos gen un parfum floral deosebit, sau un set de cercei-pandantiv-lantisor, orice crezi ca iti permiti tu la buzunar si i-ar lumina ei privirea. happy comanda o pizza, desfaceti o sticla de vin rosu ceva ce sigur nu poate refuza etc... succes!

| paul65moza19 explică (pentru grab):

Da, multumesc mult de idei, dar eu plec pana in 1 din oras, deci dupa... multumesc!

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate mi se pare mie sau tampita aia imputita ti-a spalat creierul, da-o in depresia ei de hoata

| neutrino a răspuns:

Te duci la ea si o pupi. Daca nu se supara prea tare, atunci sentimentul este reciproc, dar sa stii ca pana la dragoste si sex, drumul este lung si mai ai multe paini de mancat.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Auzi neica, cati 4 ani mai ai pana la buletin?

| Izomer a răspuns:

Bate apropouri, iar daca iti va raspunde la ele. inseamna ca ceva estewinking

| paul65moza19 explică:

Te rog sa taci, mergi si pe la scoala si lasa injuraturile, nu imi e spalar creierul, dar tu nu stii decat sa strici toate intrebarile…

| CatalinaAdela a răspuns:

Spune-i iar apoi intreab-o daca si ea te placehee hee