| b3crazy a întrebat:

Imi place de un baiat care e cam "cuminte" din fire. Cum ii atrag atentia? merci

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai acum depinde, cel mai bine e sa fi naturala, vb cu el, gasste subiecte sa intri in vorba cu el, cand il vezi zambeste-i si priveste-l intens, apoi asteapta sa vezi reactia lui, daca e genul de baiat mai cuminte inseamna ca e cam timid, nu precipita lucrurile, ai rabdare cu el si ai sa vezi ca vei avea rezultate pozitive.

| uNu_2249 a răspuns:

Incearca sa te bagi in vorba cu el.Sa faci tu primul pas.Sa ii acorzi putin mai multa atentie ca pana acum.
O sa vezi ca dupa o vreme, dupa ce se obisnuieste cu situatia, incepe sa iti acorde si el tie. big grin
Eu sunt un baiat mai timid blushing si nu imi exprim prea usor sentimentele pentru o fatahee hee pana sa ii arat ce simt, trebuie sa stiu ca si ea simte ceva pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehhh, nu este nimic prea greu, trebuie doar să fii tu, tu, persoana ta adevărată. Dacă este băiat cuminţel, atunci cred că ai adevărate gusturi în materie de dragoste. Intră odată în vorbă cu el, cere-i un sfat în legătură cu ceva, deschide un subiect care ştii că îi place. Sunt sigură că puţină trudă în a-l cuceri va da roade. Nu fi pesimistă, sai încredere în tine, şi cred că cel mai bine ar fi ca tu să îl abordezi. Toţi avem farmecul nostru propriu, canalizeză-l şi îl vei cuceri cu siguranţă. Dscă nu, ehhhh, nu este nimic grav, mai sunt şi alţi băieţi care te admiră din umbră pe lumea asta
Mult succes, şi zi de zi să ai o zi bună kiss