| teousza a întrebat:

Buna toata lumea... :*. e un baiat, la mine in scoala, cu 6 luni mai mare decat mine. il ador... pur si simplu. un prieten a spus ca pot conta pe el daca vreau sa afle. baiatul ala e din fire mai "cuminte" si as vrea sfaturi cum as putea sa ii atrag atentia sau chiar sa-i zic. merci mult mult mult de tot. va pup

Răspuns Câştigător
| angella1972 a răspuns:

Ai grija ca daca el e mai cuminte, sigur i-ar place o fata mai cuminte.deci,poarta-te cu grija, si scrie-i un biletel in care spune ca vrei sa-i vorbesti.atunci el te va borda, si tu spune-i ca-ti place tocmai pentru caracterul lui mai bland, ca nu e fitos, ca nu umbla din floare-n floare...hai ca sunt sigura ca-ti vei gasi cuvintele.succes,si sa-mi spui cum a fost.

1 răspuns:
| bobocel1997 a răspuns:

Pai deci sa o luam cu inceputul... daca iti place de el spune-i in fata si daca esti mai rusinoasa da-i un biletelwinkingwinking va merge

si apoi o sa vezi cum reactioneaza

dar atentie:poartate la fel de delicat cum se poarta si elwinking

succes

tine-ne la curentwinking:*