| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este la seminar si eu sunt la arte. ne am cunoscut la tara la bunici mei. El ma place pe mine si eu pe el dar nu stiu ce sa fac pentru ca vorbim si pe mess si la telefon dar fata in fata nu prea sunt subiecte comune si din aceasta cauza ne cam indepartam Si nu as lasa sa se intample asta pentru ca eu chiar tin la el. Si nu stiu cum sa ma apropii de el crying Sfaturi pls.happy:X

Răspuns Câştigător
| Andreea_1440 a răspuns:

Pai vb si tu cu el si dai de inteles ca il placi daca nu stie sau mai bine zii in fata ca tii al el si daca ar putea fi o relatize intre voi daca va iubiti trebuie sa fifi impreuna :X nu imi stati asa ca nu cumva sa til fure altawhistling succes :*:**