| Alleksandra a întrebat:

Heii TPU! Sunt cu un baiat de 1 luna. L-am cunoscut vara asta. El sta in Italia, dar vara vine in vacanta la tara, la fel ca mine. Bine, eu nu stau in Italia, dar vara amandoi venim la bunici. Si. Am incredere in el. Dar la petreceri. cum sa zic. Se mai imbata, dar nu o zic intr-un sens rau al cuvantului. Isi aminteste a 2a zi ce a facut, dar. imi e teama sa nu ma insele. Stiti cum sunt baietii, nu pot rezista asa mult. Trebuie sa se dea macar la o fata. Si imi este cam frica, rescriu: sa nu ma insele :[. El mereu imi zice ca ii este dor de mine. vorbim in fiecare zi la telefon, si pe mess la fel. dar. nu stiu. Imi este frica. Dati-mi un sfat puppy dog eyes. Stati linistiti ca dau si funda =].

Răspuns Câştigător
| viioana a răspuns:

Buna. Avand in vedere ca se vede ca tii la el, e greu sa ai incredere. Daca simti ca el te iubeste, daca ti-a dovedit asta si mai ales daca incearca sa iti castige increderea e un lucru foarte bun. Desi majoritatea credem ca baietii sunt la fel din punct de vedere al inselatului, nu e asa. Cum nici noi fetele nu suntem la fel. Cred ca ar trebui sa ai mai multa incredere in el, mai ales ca vorbiti atat de des, nu prea ii dai timp sa fie cu alta.