| lidia_8870 a întrebat:

Imi place de un baiat cu care nu am prea vb dar totusi imi da senzatia ca ma place pentru ca se uita la mine si chiar zambeste.Nu stiu cum sa intru un vorba cu el iar daca ii spun ca il plac imi este frica sa nu il speriilaughingIn orice caz care este parerea voastra? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Draga lidia nu il lua asa din prima ca speri baiatul de nu mai iese din casa vreo saptamana! intra in vorba cu el si prima oara discuta subiecte banale si cotidiene cum ar fi scoala, despre guvern, alegerea premierului si despre base si elena udrea( glumesc!) si din aceste discutii sa ii dai de inteles ca il placi! si cred ca tu din discutiile voastre poti afla daca lui ii place de tine! sa il iei usurel si o sa fie bine! succes