| angeldevil_7103 a întrebat:

Imi place de un baiat dar el nu stie se tot uita la mine si rade de fiecare data si mai tot timpu' vb urat oare ma place?

Răspuns Câştigător
| elena_2558 a răspuns:

Daca intr-adevar te place, o arata intr-un mod foarte ciudat straight face
de obicei, asa fac baietii, se dau smecheri pe langa fetele pe care le plac, insa nu mereu este asa... poate doar se injura cu altii si nu-i trece prin minte ca sunt fete pe acolo laughing
eu una, nu stiu ce ai putea vedea la el? ce? e frumos? poate, dar ce mai conteaza daca nu se poate abtine de la vorbit urat nici macar cand esti tu in preajma? ma rog, cu tine poate se comporta altfel... oricum, daca il placi cu adevarat si CREZI CA TE MERITA atunci lupta si poate o sa fiti impreuna big grin. pupici :*:*

2 răspunsuri:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Da sigur vrea sa se dea mare in fata ta... funda? plz.:X

| NumeNou a răspuns:

Nu ....Nu stiu. De ce nu il intrebi?