| alyisa a întrebat:

Deci...cum aflu daca un baiat ma place? El are 17 ani, iar eu; stiu ca e o diferenta mare de varsta, dar de fiecare data cand ma vede ma saluta(chiar daca nu stie cum ma cheama), glumeste cu mine si cand ma trec pe langa el se uita dupa mine.

Răspuns Câştigător
| VaSi02 a răspuns:

E cam clar...eu zic sa fi prietena in continuare cu el si cand simti momentul spune-i ce simti...eu cred ca sunt ceva semne.SUCCES!

2 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Stiti numai.sa dat raspunsuri stupide laughing)) dar ii cunosti? stii cine e? poate are vreo relatie, ...nu este neaparat sa te placa laughing)

| VaSi02 a răspuns (pentru mary_1175):

Pai...daca ii spune ce simte, ea va sti daca este combinat sau nu si daca el va vrea sa fie cu ea!