| hriundeli a întrebat:

Imi place de un baiat dar el spune ca are o iubita ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai ai ce face, uita-l, cauta-ti altul

| Ioana2518 a răspuns:

Sa te retragi, o sa-ti treaca.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca ti-a spus ca are iubita, pentru mine suna a refuz.

| Azµre a răspuns:

Dacă are iubită nu te amesteca sunt destui băieți pe planeta asta.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Stai de vorba cu el, e posibil sa renunte la ea pentru tine, daca totusi are sentimente pentru tine! Dca nu ar trebui sa renunti, si sa-l lasi cu acea fata!:*

| bombonika18 a răspuns:

Pai daca iti spune ca are iubita inseamna ca o place pe ea si ca tu nu prea ai nicio sansa, mai bine ai lasa-o balta cu el, parerea mea

| rebeca22 a răspuns:

Depinde ce fel de relatie are, de cat timp sunt impreuna, ce simte fata de acea fata etc.