| Anonima123456dd11 a întrebat:

Unui baiat ii place ca iubita lui sa fie mai dragastoasa cu el sau mai rece?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Sa fie un echilibru intre. Nici exagerat de dragastoasa, nici rece (ca atunci ar intelege ca nu l mai placi).

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune tu: cui nu-i place ca partenerul (partenera) să fie drăgăstos (drăgăstoasă)?

| Freya1 a răspuns:

Mai dragastoase dar cand trebuie.
Acuma depinde de la baiat la baiat, dar in general baietilor cred ca le place sa ii alinti si dragalasesti cand sunti voi doi si cand e momentul, nu intre prieten sau sa il dadacesti ca si mama.

| Hammurabi a răspuns:

Ești cu el așa cum simți, pentru că ești o persoană vie, nu un personaj virtual pe calculator. Dacă lui i-ar plăcea să fi mai drăgăstoasă, asta nu înseamnă că umbli puțin la setări și gata, îi servești ce-și dorește.
Dacă ține la tine, te acceptă așa cum ești, caldă, rece sau la temperatura camerei. Asta e.

| HadesSs a răspuns:

Cum sa ii placa sa fie rece?laughing))

| CdeMetal a răspuns:

De ce ai vrea o iubita rece?

| alexandru0sorin a răspuns:

Man fiecare om e diferit. ce unul prefera pe altul il dispera si viceversa nu stii niciodata. daca vrei sa stii cu o perosana anume intreaba acea persoana

| JrBorboana a răspuns:

Da.