| MissKatherine a întrebat:

Ce ai face daca un baiat ti-ar spune ca te place si tu nu l-ai place?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Sunt baiat, iar daca o fata mi-ar spune ca ma place, iar eu nu simt nicio atractie pentru ea, cu siguranta as refuza-o politocos. Aici nu-i cazul sa fii altruista, adica, nu are sens sa-i acorzi sansa de a fi fericit pe tristetea ta. Daca nu simti nimic nu are rost sa te bagi intr-o relatie, doar pentru a nu parea sarcastica.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-ar parea rau pentru el.Iroseste inutil frumoase sentimente oh go on

| Deniisze a răspuns:

I-as spune intr-un mod cat mai politicos ca nu il plac.
Nu l-as face sa sufere...

| Rioko a răspuns:

Pai nu ia-si zice ca am prieten (deja e o scuza des folosita). Pur si simplu la-si imbratisa pentru ca a avut 'curajul' sa recunoasca (majoritatea baieilor asteapta sa vina fetele la ei...) si probabil ia-si multumi. Dupa care daca mi-ar mai pune vreo intrebare legata de acest subiect... la-si refuza politicos si ia-si promite ca nu spun la nimeni.

| madycumada a răspuns:

Buna!happy
Pai chiar azi am fost in aceasta situatiestraight face Mi-a spus si asa dar i-am explicat ca nu tin la el si ca apreciez gestul lui dar nu ar avea sens sa fim impreuna daca nu simt nimic pentru el.straight face si ca putem fi amici incontinuarehappy. Pa'pa!