| xMileyOffGiirlx a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu ce sa fac! el este cel mai tare baiat din scoala si nu stiu cum sa ii atrag atentia!
Va rog dati-mi un sfat cum sa ii atrag atentia!

Răspuns Câştigător
| lumylyvy a răspuns:

Observai comportamentul, vezi cum e el, comportate pe stilul lui, nu il baga prea mult in seama, sa stii ca il placi ( aude colegi, etc) dar tu sa negi, sa nu il lasi sa te jigneasca, joaca dur, intoarcei replicile fal sa fie uimit ca o fata poate fi ca un baiat sau chaiar mai buna

1 răspuns:
| rZv995 a răspuns:

Lasi fitele deoparte!