| Katerinaaaaaaaa a întrebat:

imi place ft mult un baiat si. nu stiu cum sa-i atrag atentia! Vreau sa fi cu el si nu stiu ce sa fac! Un sfat? big grin

Răspuns Câştigător
| νααℓι a răspuns:

Bagate cu el in vorba arata-i ca il placi, date la el si vezi cum reactioneaza.

| Katerinaaaaaaaa explică (pentru νααℓι):

EU ma bag cu el in seama dar nu stiu ce sa ii zic! cand stau cu el ma blochez total! rolling on the floor) laughing)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi originala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta o vesta fosforescenta

| Katerinaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu stiam ca esti asa psihopata Medicina te v-a ajuta! Baftawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Katerinaaaaaaaa):

Http://dexonline.ro/definitie/glum%C4%83 citeste definitia;-)

| Katerinaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Da bine